Značka Česká kvalita – Nábytek

Napsal admin • Čer 25th, 2010 • Rubrika: Český nábytek

Společnosti vlastnící certifikát Česká kvalita – Nábytek se pod hlavičkou Asociace českých nábytkářů dohodly na společné prezentaci. Za podpory Ministerstva průmyslu a obchodu byl v rámci projektu „Inkubátor“ realizován společný stánek na veletrhu Pragointerier Living Fair. Účastní se ho společnosti: Ahorn CZ s.r.o., BMB, spol. s r.o., FMP Lignum – výrobní družstvo, HON a.s, Jelínek – výroba nábytku s.r.o., Samas Česká republika spol. s r.o. a Wiesner – Hager Bohemia spol. s r.o.

Značka Česká kvalita – Nábytek je udělována nábytku, který prošel náročnými testy kvality. Byl jednak odzkoušen v akreditované zkušebně a posouzen Nezávislou komisí Asociace českých nábytkářů pro značku Česká kvalita – Nábytek. Komise prověřuje materiálové listy použitých materiálů, aby vyhovovaly platným normám. Navíc asociace hlídá kvalitu certifikovaného nábytku na trhu. Koupí nábytku označeného logem symbolizující lipový list s podtextem Nábytek, zákazník získává jistotu bezpečného nákupu.

Jako poslední, získaly v září letošního roku, značku Česká kvalita – Nábytek společnosti Samas Česká republika spol. s r.o., Hon a.s. a Exner spol. s r.o.
· Společnost Samas Česká republika spol. s r.o. na výrobkovou řadu „Kancelářského nábytku, řada CL 200, ERGO LINE, FALPRO NN, FALCO, skříně řady SN, kontejnery řady ESK“ a na výrobkovou řadu „FALPRO 200 židle kancelářská jednací, FALPRO 500 židle kancelářská pracovní“.
· Firma HON a.s. na výrobkovou řadu “Hobis – kancelářský nábytek“.
· Firma Nábytek Exner spol. s r.o. pro výrobkovou řadu “EXNER – KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK“.
Přičemž první certifikát značky Česká kvalita – Nábytek získala v roce 2006 společnost Wiesner – Hager Bohemia spol. s r.o. na výrobkovou řadu kancelářských židlí „Paro“. Dalšími držiteli certifikátů Česká kvalita – Nábytek jsou společnosti: Jelínek – výroba nábytku s.r.o., BMB, spol. s r.o., Ahorn CZ s.r.o. a FMP Lignum – výrobní družstvo. K dnešnímu dni bylo celkem vydáno 2313 certifikátů značky Česká kvalita – Nábytek.

Značka Česká kvalita – Nábytek reprezentuje sebevědomé firmy, které vyrábí skutečně kvalitní výrobky.

V článku předsíně inspirace můžete načerpat inspiraci pro zařízení krásné předsíně.


Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.