Prohlášení k vyhlášení výsledků soutěže NÁBYTEK ROKU 2009

Napsal admin • Čer 25th, 2010 • Rubrika: Nábytkářské soutěže

Na mezinárodním veletrhu nábytku a interiérů MOBITEX 09 v Brně byla ve čtvrtek 19. března v 16:30 hodin vyhlášena cena Asociace českých nábytkářů, NÁBYTEK ROKU 2009. Vítězný výrobek soutěže NÁBYTEK ROKU 2009 je křeslo „Swing“ od výrobce mminterier. NÁBYTEK ROKU 2009 je nultým ročníkem soutěže.

Další výrobky, jenž Asociace českých nábytkářů považuje za mimořádně zdařilé, a které byly do soutěže NÁBYTEK ROKU 2009 přihlášeny jsou:
- sedačka „Ramp“ od výrobce Böhm, spol. s r.o.
- židle „ARTA“ od výrobce Wiesner – Hager Bohemia spol. s r.o.
- systém kancelářského nábytku „POLYGON“ od výrobce PROFIL NÁBYTEK, a.s.
- sedací nábytek „Ai.ro“ od výrobce POLSTRIN DESIGN, spol. s r.o.
- policový systém „Cheeky boxes“ od výrobce PROCESS CZ s.r.o.
– sedací soubor „Šest plus jedna“ od výrobce mminterier

Vítězný výrobek je vystaven na ploše Asociace českých nábytkářů v pavilonu A1 v rámci DESIGNSTORY. Soutěž „NÁBYTEK ROKU 2009“ o nejlepší design a inovace nábytku v daném roce je vyhlášena Asociací českých nábytkářů. Jejím cílem je podpořit tvorbu v nábytkářské výrobě v České republice s důrazem na kvalitní design. Přiblížit veřejnosti špičkové výrobky českých nábytkářů.

NÁBYTEK ROKU 2010:
Ve stejný den o půl sedmé večer, na začátku společenského večera mezinárodního veletrhu MOBITEX 09, byl odstartován první ročník soutěže o cenu Asociace českých nábytkářů, NÁBYTEK ROKU 2010.

Pro první kolo soutěže „NÁBYTEK ROKU 2010“ o nejlepší design a inovace nábytku v daném roce, vyhlášenou Asociací českých nábytkářů, byla stanovena uzávěrka pro podání přihlášek na 31. prosince 2009. Registrovat se je možné již nyní na design@czechfurniture.com. Více informací na www.czechfurniture.com .

Soutěž „NÁBYTEK ROKU 2010“ probíhá pod záštitou:
Unie profesionálních designérů ČR
Design Cabinet CZ
CZECHDESIGN.CZ

Nábytek je hodnocen z hlediska:
Funkčnosti, bezpečnosti, estetiky a vhodnosti použitého materiálu.


Štítky: , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.