MANAŽER ROKU

Napsal admin • Čer 25th, 2010 • Rubrika: Asociace českých nábytkářů

Asociace českých nábytkářů podporuje myšlenku soutěžení a soutěž o titul MANAŽER ROKU, chápe jako jedno z největších manažerských uznání v České republice. Fakt, že výroba nábytku je v České republice úspěšným segmentem potvrzuje i letošní ročník MANAŽERA ROKU 2009.

Výroba nábytku, jako samostatně oceňované odvětví, ze kterého jsou kandidáti nominováni, byla v minulosti zařazena pořadateli soutěže, právě na návrh Asociace českých nábytkářů. Asociace českých nábytkářů již několikátým rokem nominuje významné manažery z oblasti výroby nábytku. To, že ve výrobě nábytku pracují skutečně schopní manažeři dokládá letošní ročník, kdy se mezi finalisty probojovali tři významní manažeři odvětví. Bez povšimnutí by nemělo zůstat, že manažerem roku se stal Ing. Zbyněk Frolík, který sice nebyl zařazen v kategorii výroby nábytku, ale jeho společnost Linet a.s. je výrobcem nemocničních lůžek a nábytku pro různé typy zdravotnických zařízení. Vítězství manažera, řídícího firmu vyrábějící nábytek v takto prestižní soutěži, ukazuje na úspěšnost celého odvětví výroby nábytku v České republice.

MANAŽEREM ODVĚTVÍ výroba nábytku v soutěži MANAŽER ROKU 2009 se stal prezident Asociace českých nábytkářů a jednatel společnosti Wiesner – Hager Bohemia spol. s r.o., Ing. Martin Čudka. Společnost Wiesner – Hager Bohemia je výrobcem a dodavatelem luxusního kancelářského nábytku s vysokou přidanou hodnotou. Jedná se o dynamickou firmu, která nabízí špičkové výrobky s nadčasovým designem a špičkovou kvalitou. Společnost Wiesner – Hager Bohemia nabízí svým zákazníkům komplexní servis a systémová řešení od návrhu po realizaci. Jejími zákazníky jsou společnosti, které interiérové vybavení své kanceláře chápou jako součást svého úspěšného image. Uvědomují si hodnotu svých pracovníků a investují do zdravého pracovního prostředí svých zaměstnanců. Kvalitu a zdravé sezení dokládá společnost i značkou Česká kvalita – Nábytek pro výrobkovou řadu kancelářských židlí „Paro“, které vyrábí.

Dalším finalistou v odvětví výroby nábytku, byl pan Václav Hon, majitel úspěšné společnosti Hon a.s., která vyrábí kancelářský nábytek vysoké kvality. Společnost vyrábí nábytek na nejmodernějších technologiích, čímž dosahuje vysokou produktivitu, špičkovou kvalitu, krátké dodací termíny a osobní přístup ke svým zákazníkům. Společnost Hon a.s. je držitelem značky Česká kvalita – Nábytek pro dvě výrobkové řady kancelářského nábytku, a to „Hobis“ a „Exner“.

V čele tradičního českého výrobce nábytku, společnosti TVAR, výrobní družstvo Klatovy stojí třetí úspěšný finalista soutěže MANAŽER ROKU 2009 v kategorii výroba nábytku, pan Miroslav Řezáč. Kromě České republiky je společnost svými výrobky dobře známa i na mnoha evropských trzích. Společnost se zaměřuje na kvalitní výrobky z tradičních materiálů a velký podíl jejího výrobního sortimentu připadá na nábytek pro děti. Zákazníci na výrobcích od společnosti TVAR, oceňují vysoký podíl masivního dřeva ve spojitosti se špičkovým zpracováním. Na nábytek pro děti je směřována značná pozornost co do bezpečnosti i odolnosti. Z toho důvodu se jedná o velmi náročný obor podnikání.

Společnosti Wiesner – Hager Bohemia spol. s r.o., Hon a.s. a TVAR, výrobní družstvo Klatovy jsou členy Asociace českých nábytkářů.


Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.