Jak vybavit a zařídit předsíň?

Napsal admin • Úno 2nd, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Předsíň je takovou vstupní bránou do našeho bytu. Měly by jsme si tedy dát záležet na zařízené pěkné předsíně. Zaměříme se na to jak vybavit a zařídit předsíň v moderním stylu.

Předsíně je vidět hned po vstupu do bytu

Přes předsíň vstupujeme do našeho bytu. Předsíň také vytváří první dojem, který si vytvoří návštěva o našem bydlení. A často je první dojem velmi důležité. Je dobré tedy zařízení předsíně nepodcenovat a spíše si dát opravdu záležet na pěkném a moderním zařízení předsíně. Stačí načerpat trošku inspirace a můžete jít na to.

Pro začátek načerpejte trošku inspirace

Když nesledujeme trendy, tak většinou ani nevíme, jak by jsme měly předsíň vlastně zařídit. Je tedy třeba načerpat alespoň základní inspiraci. A to jak pro zařizování tak pro volbu barvy do předsíně. V dřívějším článku předsíně inspirace můžete tedy načerpat základní inspirace pro pěkné zařízení předsíně.

Vybíráme také vhodné botník

Existují různé druhy botníků. Botník musíme volit také podle velikosti naší předsíně. Jiný botník se bude hodit do velkého bytu, který má velkou předsíň a když máte malý byt a tak i malou předsíň, tak pro váš budou vhodné spíše takové botníky do malé předsíně, které nebudou ve vaší předsíni zabírat zbytečně moc místa. Oblíbený je také sedací botník.

Nábytek do předsíně

Do předsíně se také hodí vysoké skříně až po strop na základní uložení věcí. Ať už to jsou zimní boty nebo zimní oblečení. Je dobré zde mít hodně úložného prostoru, aby nám pak nezabíral prostor v obytné části bytu. Někdy je vhodný i sektorový nábytek. Doporčuji přečíst si také článek sektorový nábytek do obýváku o výběru sektorového nábytku do vašeho obývacího pokoje.


Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.