Jak si zařídit obyvák

Napsal admin • Kvě 19th, 2012 • Rubrika: Nábytkářské průzkumy

Obývací pokoj patří mezi důležité pokoje a proto by jsme si měly nechat opravdu zaležet na jeho zařízení. Dozvíte se také jaké barvy zvolit pro výmalbu obyváku.

Obývací pokoj

Obývací pokoj je takové srdce celé rodiny. Většinu volného času spolu může rodina trápit v obyváků. Obyvák je ideální prostředím pro debatu o tom, jaký jsme měly dneska den a co plánujeme dále. Středem obyváku určitě už nemusí být televize. Mnoho rodin už se na televizi vůbec nedívá. Podle me je také televize bezduchá zábava.

Trocha inspirace pro váš obyvák

Pokud nemáte vůbec představu o tom, jak by měl vypadat váš obývací pokoj, tak by jste měly načerpat nějakou základní inspiraci pro zařízení vašeho obývacího pokoje. V článku obývací pokoje inspirace najdete spoustu moderní inspirace pro vybavení a zařízení vašeho nového obyváku. Nebojte se nových věcí a experimentujte!

Výmalba dětského pokoje

Při výmalbě dětského pokojíčku je třeba zvolit tu správnou barvu pro výmalbu omítku. V článku jak vymalovat obývací pokoj jsem rozebíraly jaké barvy je vhodné zvolit do dětské pokojíčku. A to jak dětský pokoj pro holku, tak dětská pokoj pro kluka. Jsou tam rady i pro pokoj pro batole.

Malování dalších pokojů.: inspirujte se

Když už jsme v tom malování, tak by jsme měly vymalovat rovnou všechny pokoje. V článku malování pokojů inspirace můžete načerpat inspiraci pro to, jakou barvu zvolit pro jednotlivé pokoje ve vašem bytě či domě. Jinou barvu si žádá kuchyně či jídelna a jiná barva bude patři do pracovny či studijního pokoje. Například na záchod je dobré zvolit klasickou bílou barvu.


Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.